Snaff a vše kolem

Snaff Team - amaterský fotbalový tým ze Slaného. Hrajem malou kopanou a futsal...

Statistika

Zápasy

Futsalový turnaj

Za účasti divizních týmů
9-9-2007 pořádal DFK Slaný futsalový turnaj. Původně se mělo hrát na tartanu ale kvuli počasí se přesunul do sousedící haly Bios. Turnaje se nakonec zúčastilo 7 týmů: DFK  Slaný A, DFK Slaný B, PK Třebusice, Alpina Slaný, FC Foboz Slaný a Union Slaný. Hrálo se systémem každý s každým 1 x 15min.Myslim si že je to mnohem spravedlivější než rozdělení do skupin. Turnaj měl spád a vše klapalo tak jak mělo,organizace byla vynikající.
Naše sestava: Zeldik jr,Zeldik sr,Imho,Mlejnas,Koli,MaKr,Lasí,Venca

Výsledky:      Snaff - DFK Slaný B       0:2
                      Snaff - Foboz Slaný      1:4
                      Snaff - DFK Slaný A       1:5
                      Snaff - Union Slaný       1:1
                      Snaff - PK Třebusice     3:2
                      Snaff - Alpina Slaný       1:2

Za nejhorší zápas považuju proti DFK A který sme absolutně nezvládli a v honbě za goly sme absolutně vynechali obranu.Útoky byli zbrklé,finální přihrávky nevycházeli a tak se soupeř dostával do laciných brejků:o(
Zápas s Unionem sme chtěli každopádně vyhrát. Dostali sme se do jednogolového vedení a v utkání sme měli určitě navrh,ale bohužel sme nezvládli konec zápasu a nechali si dát minutu před koncem vyrovnávající gol. Po tomhle zápase, z kterého sme počítali se třemi body, bylo potřeba něco změnit.Hru sme chtěli uklidnit a hrát ze zajištěné obrany a vyčkat na soupeřovu chybu.
nejpovedenější zápas následoval v zápětí. PK Třebusice byl papírovej favorit turnaje.Hráli sme to co sme si řekli a přineslo to ovoce.Po šesti minutách sme vyhrávali 3:0 a v hale většina lidí byla hodně překvapena. Ke konci sme už moc "betonovali" z čehož soupeř vyždímal dva goly,ale záůas sme vyhráli a tak si připsali 3 body.
Poslední zápas proti Alpině sme opět zahráli v pohodě a s chladnou hlavou. Utkání bylo vyrovnané, věděli sme že je nesmíme nechat střílet.Jednou se jim to však povedlo a dostala se Alpina do vedení. Zápas byl plný šancí na obou stranách, z naší strany padly dvě tyče a potom taky vytoužený gol. Ale 30 vteřin před koncem zápsu sme neustáli nápor soupeře a dostali druhý gol a prohráli 1:2.

V konečném pořadí sme skončili na 6. místě.Na turnaj sme šli s tím že nemáme co ztratit, při nejlepšim jen překvapit. Je škoda prvních nepodařených zápasů kdy sme nehráli to co umíme,to sme předvedli až v posledních dvou a kdo ví jak bysme dopadli...Ale i tak ostuda určitě nebyla a pro SNAFF určitě dobrá zkušenost do budoucna.

Foto v sekci GALERIE

Komentář z www.okfkladno.cz:

V neděli 9. září uspořádal futsalový oddíl 1. DFK Slaný přípravný turnaj, který se odehrál ve slánské sportovní hale. Sedm přihlášených mužstev se utkalo systémem každý s každým, mezi favority se počítalo s prvním celkem vojáků, Třebusicemi a slánskou Alpinou. Závěr turnaje pak tyto předpoklady potvrdil. Krásný pohár za prvenství si odnášel pořadatelský celek 1. DFK Slaný, který ztrácel body pouze porážkou s Fobozem. Ten měl před závěrečnými boji největší šanci získat druhé místo, nezvládl však poslední utkání s Třebusicemi a klesl až na čtvrtou pozici. Ze stříbrné příčky se tak mohli radovat Třebusičtí, bronz obsadili borci Alpiny Slaný. Mezi velká překvapení turnaje patřilo určitě vítězství amatérského celku Snaff Slaný nad účastníkem divize PK Třebusice a dále porážka rezervního celku vojáků s Unionem Slaný.                   
Poslední komentáře
11.09.2007 14:52:28: SUPEEER fotka smiley${1}
 
Snaff Team - Editing by Imhottep