Snaff a vše kolem

Snaff Team - amaterský fotbalový tým ze Slaného. Hrajem malou kopanou a futsal...

Statistika

Zápasy

TURNAJ Futbolowka 06

Zůstali jsme za očekáváním...
Tak máme za sebou turnaj v sálovce pořádanej Obrnonou Narodowou a slušelo by se to trochu zrekapitulovat.
V první řadě bych určitě pochválil pořadatele, že se jim organizačně povedl udělat turnaj s 20 týmy s amaterskými ambicemi. Kéž by bylo takových odvážlivců víc co by se pustili do organizace takové akce. Kdo ví, třeba SNAFF,kdyby byla vůle, by se mohl podílet na spoluorganizování podobné akce společně s Obronou. Ale to už sem odbočil. Takže velký dík OBRONĚ.
Turnaje se tedy zůčastnilo 20 týmů. My měli zastoupení hned dvěma a to SNAFF a VYPÍTKA. Rozlosováni jsme byli do stejné skupiny, které byli 4 vždy po 5 týmech. První dva postupovali dál. Hrálo se ve velké 4+1 a malé 3+1 tělocvičně.
Upřímně řečeno, v malé to stálo za h.... .Nedá se tam nic jiného než střílet a čekat jestli to projde až do sítě a nebo se to slušně odrazí od stěny na dorážku. Některé týmy už to potom hrály tak, že golman nahazoval míče odrazem  na protější stěnu za soupeřovu bránu a tomu už se vážně fotbal říkat nedá.
Avšak každy tým měl stejné podmínky tak se hold nedalo nic dělat. SNAFF projel skupinou se třemi vítězstvími a jednou prohrou, kterou jim nadělili VYPÍTKA :o) . Do čtvrtfinále dostali ne nijak silného soupeře ÚDFS, se kterými jsme už párkrát síly změřili a nikdy neprohráli. Tentokrát však dali rychlý gol,druhý s pomocí basketbalového koše,který se stal terčem kritiky ale bezúspěšně. Do zápasu jsme se vrátili ale výsledek 2:3 jsme již nezměnili a z turnaje vypadli. Za sebe řikám, že bylo moc piv a hra podle toho utrpěla vážné nedostatky,o nedostatku sil ani nemluvím. Nevzali jsme to moc zodpovědně, tak se snad z toho poučíme do budoucna. Rád uvítám i vaše názory :o)
VYPÍTKA   si trochu zkomplikovali situaci ve skupině remízou s Fernetáky, ale pak porazili právě SNAFF a ve vypjaté atmosféře dotáhli k vítězství i poslední zápas ve skupině a postoupili nakonec z prvního místa před námi. Do vyřazovacích bojů, který se hrály bohužel opět v malé tělocvične, dostali Chlístnáky. Pár rychlých golů ze začátku bohužel už znamenalo jasnou výhru pro soupeře a tak nakonec vypadli i VYPÍTKA  výsledkem 2:9.
Na turnaji jsme si ostudu určitě neudělali a jelikož to byl náš první turnaj v sálovce tak se máme z čeho učit. Příště určitě nechlastat:o)) v týmu mít aspon 7 hráčů aby bylo dost sil do závěrečných bojů. Konečné 8.místo pro SNAFF a 6. místo pro VYPÍTKA nejsou špatný ale upřímě jsme asi všichni čekali lepší umístění,nemam pravdu???

Fotky od Basudky budou v Galerii...

Oficiální vyjádření pořadatele zde : http://obrona.net/page.php?p=aktual
Poslední komentáře
09.01.2007 08:15:49: Turnaj byl vazne super.Bohuzel ale ne moc pro Vypitka,hrali jsme 3 z 5 zapasu v MT a to jeste navic ...
08.01.2007 21:24:57: Pro me to byl zajimavy turnaj se spatnym koncem,8.místo povazuju za provar.Cekal jsem umisteni na be...
 
Snaff Team - Editing by Imhottep